fbpx

Pozyskuj wartościowe leady B2B

Sprawdź jakie efekty osiągamy w naszych kampaniach.

WellBee

Zobacz wyniki z naszej rocznej współpracy z WellBee. Głównym celem było pozyskanie nowych klientów, którzy jeszcze nie korzystali z psychoterapii on-line. Pomogliśmy to osiągnąć WellBee, przygotowując kampanie outbound. Nasze podejście sprawdza się do tej pory. WellBee regularnie otrzymuje spotkania sprzedażowe i odnotowuje znaczny wzrost sprzedaży w wyniku naszej pracy.

Monsumm

Monsumm jest agencją graficzną, która tworzy zapadające w pamięć obrazy i animacje. Pomogliśmy im dotrzeć do deweloperów w Polsce, krajach skandynawskich, państwach Beneluxu oraz w USA. Rezultaty były natychmiastowe, regularnie umawialiśmy spotkania sprzedażowe dla Monsumm, a sprzedaż firmy wzrosła.

VIPoL Group

Przez ostatnich kilka miesięcy mieliśmy przyjemność współpracować z VIPoL, renomowaną grupą firm specjalizującą się w obszarze zatrudniania cudzoziemców na terenie Polski. Głównym założeniem naszej współpracy było podniesienie świadomości o ich ofercie oraz stymulowanie wzrostu sprzedaży. Dzięki skutecznej realizacji kampanii outbound, zdołaliśmy zwiększyć ich rozpoznawalność na polskim rynku pracy. Efekty naszych działań są zauważalne – VIPoL odnotował wyraźny wzrost zainteresowania swoimi usługami leasingu pracowników.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ SPRZEDAŻY?

Kliknij poniżej, porozmawiajmy i sprawdź, ilu klientów możesz zyskać.

KliK